Jak udekorować miejsce na przerwę w pracy, aby się wyciszyć?

Przestrzeń do odpoczynku to fantastyczne miejsce, do którego pracownicy mogą się udać, gdy potrzebują przerwy, lub miejsce, do którego mogą się udać, gdy chcą porozmawiać z innymi pracownikami o konkretnym pomyśle. Burza mózgów to również zadanie, które wykonuje się w pomieszczeniach z miejscami do odpoczynku, ale niezależnie od tego, do czego służy to miejsce, ważne jest, aby nadać mu odpowiedni ton.

Spokój, cisza, spokój. To są te rodzaje emocji, o które nam chodzi!

Przestrzeń do odpoczynku musi być miejscem kontemplacji i współpracy, a żeby to zapewnić, należy zastanowić się, jak ją udekorować. Należy wziąć poduwagę trzy kwestie - meble, kolor i aranżację.

  • Meble - Musisz znaleźć odpowiednie rodzaje mebli, aby wyposażyć tęprzestrzeń.
    Pomyśl o wygodzie, kolorze i oryginalności. To nie jest zwykła przestrzeń biurowa, to osobne miejsce, które ma być odskocznią od normy. Wybór mebli musi to odzwierciedlać.
  • Kolor - Pomyśl o naturze, aby stworzyć spokojną przestrzeń. Potrzebne są zielenie, błękity, ewentualnie biele i kremy.
    Pomogą one wszystkim się zrelaksować. Możesz nawet wprowadzić trochę prawdziwej natury, w postaci roślin i małych drzewek!
  • Aranżacja - Jak zaaranżujesz przestrzeń? W tym miejscu ludzie muszą rozmawiać, więc sofy i krzesła nie powinny być zbytnio oddalone od siebie, ale muszą też mieć możliwość zrelaksowania się. Kluczowe znaczenie ma sposób zagospodarowania przestrzeni

Jeśli uda Ci się odpowiednio dopasować te trzy elementy, Twoja przestrzeń do odpoczynku będzie spokojnym, cichym i cichym miejscem, z którego Twoi pracownicy będą mogli korzystać.

Czy w Twoim miejscu pracy jest przestrzeń do odpoczynku?

Inni użytkownicy czytali również