Biurka: Robocza wersja "Domu"

Pomyśl o tym, ile czasu spędzasz w biurze - to dużo, prawda?

Nasze środowisko biurowe jest, w każdym razie, naszym drugim domem. Z tego powodu, przestrzeń, którą nazywasz "domem" musi być komfortowa i musi mieć wszystkie elementy, które sprawiają, że na co dzień jesteś szczęśliwy, że jesteś w tym miejscu.

Jeśli myślisz o biurze jako o domu pracy, to znaczy, że Twoje biurka są Twoją wirtualną sofą. To znaczy, że twoje krzesła są twoimi wirtualnymi fotelami. Lista idzie dalej.

Powodem, dla którego jest to bardzo ważne jest to, że aby pracownik czuł się szczęśliwy i komfortowo w pracy, musi mieć przestrzeń, która nie sprawia mu bólu, gdzieś, gdzie czuje się zainspirowany, i musi mieć swoich kolegów wokół siebie, aby nadążać za tym ważnym duchem zespołu.

Projektując biuro, musisz zwrócić szczególną uwagę na rodzaj wysokiej jakości mebli biurowych, które wybierzesz.

Ze wszystkich mebli, o których myślisz, biurka biurowe powinny być tymi, o których naprawdę uważnie myślisz. To nie jest po prostu coś, na czym można się oprzeć, to nie jest coś, co po prostu wygląda na część w Twojej przestrzeni, to podstawa pracownika - jak wcześniej, to jest ich wersja kanapy biurowej.

Pracownicy prawdopodobnie spersonalizują swoje biurka, być może ze zdjęciami rodziny lub małymi bibelotami, które sprawiają, że myślą o domu. Prawdopodobnie czują się też komfortowo przy tym biurku, rozumiejąc przestrzeń, w której muszą wykonać pracę na wysokim poziomie jakości. Sposób, w jaki biuro wygląda z miejsca, w którym siedzą, jest również ważny - to poczucie obycia, które pomaga im czuć się komfortowo, w "domu", a zatem na tyle osiedleni, by mogli skupić się na tym, co muszą robić.

Biurko daje pracownikowi poczucie tożsamości, miejsca, do którego należy. Z tego właśnie powodu aranżacja gorącego biurka nie jest najbardziej popularna. Oznacza to, że pracownicy nie mają biurka, za pomocą którego mogliby dzwonić do domu, a to może powodować niepokój i poczucie, że nie czują się komfortowo przez cały dzień. Oczywiście, im dłużej pracownik trzyma się tego typu aranżacji, tym bardziej się do tego przyzwyczai, ale czy naprawdę chcesz być odpowiedzialny za takie zanurzenie w morale?

Wiemy, że wydajność jest bardzo ściśle powiązana z morale, dlatego ważne jest, aby zapewnić swoim pracownikom przestrzeń, w której czują, że do niej należą.

Oczywiście, biurka występują we wszystkich kształtach i rozmiarach, markach, modelach i wzorach, a w dzisiejszych czasach mamy nawet możliwość stanąć przy biurku, usiąść, gdy się zmęczymy. Biurka z regulacją wysokości są wspaniałym dodatkiem do biura, a jednocześnie dają pracownikom możliwość treningu.

Jeśli myślisz o zmianie wyglądu swojej przestrzeni, zwróć uwagę na to, co Twoi pracownicy nazywają "domem".

Inni użytkownicy czytali również