Jak wybrać coworking?

Zastanawiasz się, czym się kierować podczas wyboru coworkingu? Skorzystaj z naszych podpowiedzi i ciesz się wygodną pracą w przestrzeni coworkingowej.

Sprawdź, jak duże są biurka 

Wynajmując miejsce w coworkingu, sprawdź najpierw jakiej wielkości jest biurko. Zastanów się, czy wszystkie Twoje rzeczy takie jak laptop, pojemnik na długopisy, półka na dokumenty zmieszczą się na przydzielonym miejscu. W tym celu wcześniej umów się na wizytę z administracją biura coworkingowego. Każdy profesjonalny coworking w Krakowie, Warszawie czy innym mieście pozwoli Ci zapoznać się z pełną ofertą tego rodzaju. Zapytaj znajomych, poszukaj na forach w internecie i poszerz swoją wiedzę dotyczącą tego typu udogodnień.

Sale konferencyjne - czy dostępne w ofercie?

Prowadzisz biznes i z pewnością czasem masz potrzebę spotkać się z klientem. Zamiast zapraszać ich do różnego rodzaju restauracji i innych knajp, dowiedz się, czy coworking, który chcesz wynająć, ma w swojej ofercie takie usługi, jak na przykład wliczona sala konferencyjna. Kraków czy Warszawa to główne miasta, gdzie tego typu usługi są już zawarte w cenie wynajmu biurka.

Zanim zdecydujesz się na wynajęcie biurka, zdobądź informacje o tym, czy firma coworkingowa ma przestrzeń konferencyjną. Jeśli będziesz mieć pod ręką tego typu usługę, nie tylko zaoszczędzisz czas na spotkania, a także będziesz mógł w komfortowych warunkach rozmawiać ze swoimi klientami.

Rozrywki i strefy komfortu

Oprócz pracy, pamiętaj także o odpoczynku. Szukając coworkingu dowiedz się, czy w oferowanej przestrzeni jest miejsce przeznaczone na strefę komfortu. Niejeden coworking w Krakowie czy innym większym mieście oferuje tego typu udogodnienia. W takich miejscach będziesz mógł odpocząć od codziennego zabiegania i problemów. W specjalnie dostosowanych do tego rodzaju pomieszczeniach, tzw. chill roomach, będziesz mógł się wyluzować. Bardzo wiele coworkingów ma w swojej ofercie tego rodzaju udogodnienia. W chill roomie oprócz fajnych kanap do odpoczynku, znajdziesz między innymi huśtawki, na których będziesz mógł się zrelaksować. Coraz więcej coworkingów pozwala także na wygodną grę, na przykład na PlayStation. Przykładem jest BiznesLab, coworking w Krakowie, słynący z takich rozwiązań jak kreatywne sale konferencyjne oraz świetne strefy komfortu.

Zapoznaj się z ofertą eventów

Dobry coworking to nie tylko miejsce, gdzie wynajmiesz biurko, ale również skorzystasz z ciekawych udogodnień takich jak eventy, imprezy integracyjne czy też szkolenia. Zapoznaj się z ofertą poszczególnych przestrzeni typu coworking. W Krakowie jest coraz więcej tego typu miejsc. Wspomniany już wcześniej BiznesLab posiada duże sale konferencyjne, a w związku z tym prowadzi tam wiele spotkań ze znanymi osobistościami oraz szkolenia z wielu dziedzin. Innym ciekawym działaniem tego typu miejsc jest organizowanie wyjść integracyjnych i wyjazdów. Jeśli zależy Ci na integracji z innymi osobami z coworkingu, poszukaj sobie przestrzeni coworkingowej z tego typu udogodnieniami.

Inni użytkownicy czytali również